Rowerowe turnusy szkoleniowo - treningowe

Klimat w Polsce nie sprzyja przygotowaniom do wcześnie rozpoczynającego się sezonu kolarskiego. Jazda w mrozie i śniegu utrudnia treningi i zniechęca podobnie jak wielogodzinne pedałowanie w domu przed telewizorem. Warto zainwestować w siebie i umożliwić sobie przygotowania w warunkach o jakich w Polsce możemy tylko pomarzyć. Wyobraź sobie trening w lepszych warunkach, w temperaturze +15 stopni, wśród zabytkowych miasteczek i  rozrzuconych po pagórkach winnic.

Od kliku lat oraz wspólnie z firmami włoskimi (m.in producentem rowerów MOSER ) organizujemy szkolenia i treningi na terenie Włoch. Zgrupowania przeznaczone są zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych kolarzy szosowych oraz górskich. Bez względu na aktualne możliwości zainteresowanego staramy się umiejętnie wprowadzić go w świat pasji rowerowej lub przez monitoring treningowy wzmocnić możliwości wyścigowe zaawansowanego kolarza.

W tym roku rozpoczęliśmy współpracę z firmą DIAGNOSTIX, która oferuje profesjonalne badania wydolnościowe. Badania te można będzie przeprowadzić przed i po naszym turnusie aby ocenić poczyniony progres.

Nie musisz martwić się o rower, kask czy inne wyposażenie. Nawet gdy nie posiadasz odpowiedniego sprzętu możesz go u nas wypożyczyć. W cenniku można dobrać odpowiedni rower. W razie potrzeby pomożemy w wyborze.

Polecamy szkolenia w malowniczych i atrakcyjnych kolarsko regionach Włoch. Przykłady poprzednich wyjazdów: Elba, Toskania, Monte Argentario, Lombardia, Veneto. Do dyspozycji zakwaterowanie w willach/domach z kompletnym wyposażeniem. Wspólne lub indywidualne przygotowywanie potraw pozwala na optymalizację diety pod kątem treningów.

Zalety naszej oferty:

- atrakcyjna cena, wiele terminów i lokalizacji

- program dostosowany dla początkujących i zaawansowanych

- trening pod okiem doświadczonego trenera

- zakwaterowanie w wynajętych willach z kuchnią /kuchniami

- możliwość wypożyczenia wysokiej klasy roweru i sprzętu

- cenne porady teoretyczne i praktyczne na temat techniki jazdy, diety, treningów

- ustawienie prawidłowej pozycji na rowerze dla każdego uczestnika

- 3 miesięczny plan treningowy w cenie turnusu

 

Aktualna oferta turnusów:

Turnus Trevelo marzec 2016 aktualna oferta 

Przyjęcia do klubu

Turnus Trevelo marzec 2015

Turnus Autunno październik 2014

NUTRAXX, ul. Ostrowska 539, 61-324 Poznań, e-mail: nts@nutraxx.pl

realizacja: e-creativo.pl